Nová registrace

Pro letošní sezonu připravila firma N Distribution, zastoupení značek Fox a Kona malé změny v programu České Enduro Serie 2017

Letos pro účastníky České Enduro Serie bude opět možnost zapůjčit si na stánku Fox helmy, rukavice či brýle, za malý poplatek, a pokud se vám věcičky budou líbit nebude problém se dohodnout na odkupu.

Malá změna se bude týkat naší kavárny. Pro letošní sezónu naleznete u startovního čísla poukaz na dvě kávy, a je na vás zdali je vypijete hned a nebo druhý den. Tudíž, hledejte kupónek, doražte na stánek a kávička je vaše.

Další novinku, kterou vám přivezeme budou testovací kola Kona. K výběru bude limitovaný počet kol, kategorie enduro, která si budete moci zapůjčit od soboty do nedělě. K dipozici budou modely PROCESS, a HEI HEI TRAIL. Kola budou ve velikostech S, M, L. 

process 134 dl 1

 

process 134

Kola budeme půjčovat obvyklým způsobem. Nezapomeňte si tedy 2 doklady, které nám ponecháte, a jakmile nám kolo vrátíte, tak dostanete vaše náležitosti zpět.
Kola je možné rezervovat přes email: testbike@ndistribution.cz, vždy do ČTVRTKA týden před závodem. Volná kola pro testování budou zveřejněna na FCB profilu konacz. Případně na oficiálním webu České Enduro Serie.

Takže se těšíme na viděnou na závodech České Enduroserie, která startuje již za týden v Koutech.

hei hei trail

process 111

 

 •                                                                                                                                                   GENERÁLNÍ PARTNER 

  technoma

       
 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  specialized logo full giant  fox Rock Machine02
 • PARTNEŘI
  bmw
  Skibikecentrum  • PARTNER NOČNÍCH PROLOGŮ
  LZ5 lezyne placeable black r3 Small    

 • DODAVATELÉ
   norco logo Nutrend 2018 haven lawi1  sportobchod
  KOna1 logo  logo Bell Black  Kastar logo katmar ONeal
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB     DKey1 go